Hakkımda

Uzun yıllar Jandarma personeli olarak Jandarma’nın çeşitli birimlerde, son 6 yılında adli bilişim biriminde görev yaparken 2016 yılında kendi isteğim ile emekli oldum.

Görevim sırasında Computer Forensics ve Mobil Forensic alanında yurtiçi ve yurt dışı kursları başarı ile bitirdim.

2015 yılında Hacettepe üniversitesinde Bilişim Hukuku alanında Yüksek Lisans yaptım.

Adli Bilişim uzmanı olarak görev yaptığım sürede, çok sayıda dijital delil incelemesi ile hizmetiçi kurslarda, Temel Adli Bilişim ve İleri Seviye Adli Bilişim eğitmeni olarak görev yaptım.

2015-2017 ve 2018 yıllarında Ankara Adliyesinde Computer Forensic ve Mobil Forensic alanında bilirkişilik yaptım.

2013 yılında Elazığ Fırat Üniversitesinde, 2015 yılında Gazi Üniversitesinde düzenlenen Uluslararası Bilişim Sempozyumlarına (ISDFS) hazırladığım makale ve sunumlarla katıldım. Makalelerim uluslararası ISDFS kitabında yayımlanmıştır.

2017-2018 yıllarında uluslarası bir Forensic firmasında Eğitim Koordinatörü ve Eğitmen olarak çalıştım. Bu süre zarfinda, hukuk alanında çalışanlar ile adli bilişim alanında görevli kolluk personeline adli bilişim eğitimleri, Azerbaycan ve Filistin polislerine Computer Forensic ve Mobil Forensic alanlarında eğitimler verdim.

Oluşturduğum bu web sitesi ile adli bilişim ve bilişim hukuku alanındaki bilgilerim ile görev yaptığım zamanlarda edindiğim tecrübelerimi paylaşmak istedim.

Bu alanlara yönelik herhangi bir sorusu olanlar iletişim formu ile sorularını iletebilirler.